Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçmen Listesi

Sayın Üyemiz;

Sigorta Acenteleri İl delegeliği seçimleri 05 Temmuz 2018 Perşembe günü odamızda gerçekleşecektir. Seçim günü oy kullanma süresi 09:30 da başlayacak olup 16:30'da seçim sona erecektir.

İl Delegesi adaylığı için başvurular ise odamız tarafından 28 Haziran 2018 Perşembe gününden itibaren kabul edilmeye başlanacak olup, söz konusu başvuruların alımına ilişkin süre 02 Temmuz 2018 Pazartesi mesai bitimine kadar sona erecektir.

Seçimde oy kullanacak seçmenlerin;

Resmi kuruluşlarca verilen TC Kimlik numarası yazılı  belgeyi oy kullanma sırasında ibraz etmeleri gerekmektedir. Ayrıca tüzel kişilerin gerçek kişi temsilcilerinin, temsile yetkili olduklarına dair son bir ay içerisinde düzenlenmiş ve ilgili Ticaret sicili memurluğunca tasdik edilmiş yetki belgesini; Birden fazla temsilcisi bulunan tüzel kişiler ise ilgili Ticaret sicili memurluğunca tasdik edilmiş hangi temsilcinin oy kullanacağını gösterir yetki belgesini oy kullanma sırasında ibraz etmeleri gerekmektedir.

Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçimi için Seçmen Listesi duyurumuz ekinde yer almakta olup, 13.06.2018 Çarşamba günü saat 09:00 itibari ile Odamız Binası ilan panosunda askıya çıkarılmış ve internet sitesinde yayımlanmıştır. Üyelerimizin bilgisine sunulur.


M.AKİF PAKDİL

Genel Sekreter

 

EK  1: Seçmen Listesi  

       2: TOBB dan gelen yazı ve Seçim Takvimi


Duyurular sayfasına dön