ZABUN: “TEK AMACIMIZ KADİM KENTİMİZİN KALKINMASINDA ÖNCÜ OLMAK”

15 Mart 2019 | Cuma

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, tek amaçlarının kadim kent Kahramanmaraş’ın kalkınmasında öncü olmak olduğunu söyledi.

KMTSO MODA TASARIM MERKEZİ KURACAK

14 Mart 2019 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Moda Tasarım Merkezi kuruyor. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) desteği ile yapılacak olan Moda Tasarım Merkezi Fizibilitesi Projesi ile Kahramanmaraş’ta tekstil sektörünün tasarım gücünün geliştirilmesi, modaya y

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI KMTSO’DA YAPILDI

14 Mart 2019 | Perşembe

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istihdam seferberliği çağrısı ve kapsamda oluşturulan yeni istihdam teşvikleri Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO)’nda düzenlenen toplantıda özel sektöre tanıtıldı.

MÜSİAD YÖNETİMİNDEN KMTSO BAŞKANI ZABUN’A ZİYARET

14 Mart 2019 | Perşembe

MÜSİAD Kahramanmaraş Başkanı Sami Kervancıoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun’u makamında ziyaret etti.

KMTSO’DA TARIM ALANINDAKİ DEVLET DESTEKLERİ KONUŞULDU

14 Mart 2019 | Perşembe

Tarım ve tarıma dayalı işletmelere yönelik devlet destekleri Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO)’nda düzenlenen toplantıda özel sektöre tanıtıldı.

MEHMETÇİK VAKFI’NDAN M. HANEFİ ÖKSÜZ’E PLAKET

13 Mart 2019 | Çarşamba

Mehmetçik Vakfı KMTSO Meclis Başkanı ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı M. Hanefi Öksüz’e plaket verdi.

BAŞKAN ZABUN’NDA KADIN GİRİŞİMCİLERE ÇİÇEKLİ KUTLAMA

08 Mart 2019 | Cuma

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, Kadın Girişimciler Kurulu üyelerine çiçek hediye etti.

YENİ İSTİHDAM TEŞVİKLERİ İŞ DÜNYASINA TANITILDI

07 Mart 2019 | Perşembe

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istihdam seferberliği çağrısı ile birlikte tasarlanan yeni istihdam teşvikleri Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) organizasyonu ile iş dünyasına tanıtıldı.