KMTSO MECLİSİ “VİDEO KONFERANS” ARACILIĞI İLE TOPLANDI

03 Nisan 2020 | Cuma

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Meclisi Koronavirüs tedbirleri kapsamında, video konferans aracılığı ile gerçekleştirildi.

KMTSO'DAN MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI'NA 250 BİN LİRA DESTEK

01 Nisan 2020 | Çarşamba

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na 250 bin lira bağışta bulunacağını açıkladı.

KMTSO’DAN ‘HAKSIZ FİYAT ARTIŞI YAPAN FİRMALAR’ İÇİN DİSİPLİN UYARISI

14 Mart 2020 | Cumartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili gelişmelerin ardından ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı disiplin mekanizmalarını çalıştıracaklarını açıkladı.

KMTSO HEYETİ EXIMBANK YÖNETİMİ İLE BİRARAYA GELDİ

09 Mart 2020 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu İstanbul’da Türk Eximbank ve İhracatçı Birlikleri ile bir araya geldi.

KMTSO’DA “MARAŞ DONDURMASI” KULLANIM HAKKI SÖZLEŞMELERİ İMZALANDI

03 Mart 2020 | Salı

‘Maraş Dondurması’ markasının kullanım hakkı sözleşmeleri yapılıyor. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KMTSO) coğrafi işaretli ürün olarak tescillettiği ‘Maraş Dondurması’ tescil kriterlerini yerine getiren firmalarca kullanabilecek.

KAHRAMANMARAŞ İŞ DÜNYASINDAN İDLİB’DEKİ HAİN SALDIRIYA ORTAK TEPKİ

02 Mart 2020 | Pazartesi

Kahramanmaraş’ın sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasını temsil eden meslek kuruluşları İdlib’de yapılan hain saldırıya karşı dik duruşlarını sergilemek amacıyla ortak basın açıklaması yaptı.

KMTSO ŞUBAT AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

25 Şubat 2020 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Meclisi Şubat ayı Olağan Toplantısını gerçekleştirdi.

KMTSO’DA HEDEF PAZARLAR TANITILDI

25 Şubat 2020 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) şehrin küresel pazarlardaki konumunu gücendirmek adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde, İhracat Destek Ofisi’nin açılışını yapan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Bakanlığı