KMTSO’DA YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI VE PROTOKOL KURALLARI EĞİTİMİ

14 Aralık 2017 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yönetici Asistanlığı ve Protokol Kuralları Eğitimi gerçekleştirildi.

ZABUN: "3. ÇEYREK BÜYÜMESİ 2018 BEKLENTİLERİNİ YÜKSELTTİ"

12 Aralık 2017 | Salı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Gayrisafi yurtiçi hasıla üçüncü çeyrek ilk tahmini, zincirlenmiş hacim endeksi olarak (2009=100), 2017 yılının üçüncü çeyreğinde bir önceki yılın aynı çeyreğine göre %11,1 artış sağladı.

TÜRK İŞ DÜNYAMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN

11 Aralık 2017 | Pazartesi

Türk iş dünyası olarak kadim dostumuzu, çok kıymetli bir iş insanını kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşamaktayız.

ZABUN: "İHRACATIMIZ YÜZDE 11 ARTTI"

06 Aralık 2017 | Çarşamba

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan Kasım ayı ihracat verilerine göre Kahramanmaraş, Kasım ayında geçen yılın aynı ayına göre ihracatını yüzde 10,6 artırdı. Kahramanmaraş’tan Kasım ayında 84 milyon 138 bin dolar ihracat gerçekleştirild

KMTSO MECLİS TOPLANTISINDA TÜRKİYE'NİN AB GÜNDEMİ KONUŞULDU

30 Kasım 2017 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) 52. Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının ana teması ‘Türkiye'nin AB Gündemi: Üretim ve Ticaretin Değişen Yüzü’ oldu.

ZABUN, TOBB FEN LİSESİ ÖĞRETMENLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

24 Kasım 2017 | Cuma

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kahramanmaraş Fen Lisesi öğretmenleri ile bir araya gelerek Öğretmenler Gününü kutladı.

KMTSO’DA SURİYELİ İŞADAMLARI İLE TOPLANTI

21 Kasım 2017 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu üyeleri KMTSO Toplantı Salonunda Suriyeli işadamları ile bir araya geldi.

KMTSO’DAN BÖLGESEL İŞBİRLİĞİ ATAĞI

13 Kasım 2017 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun ile Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Gaziantep temasları kapsamında Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve Gaziantep Ticaret Borsası’nı ziyare