TEKSTİLİN KALBİ KAHRAMANMARAŞ’TA ATACAK

18 Eylül 2018 | Salı

Sektörün yerli ve yabancı başrol oyuncularını bir araya getiren KTM 2018 için geri sayım başladı. Tekstil devleri, son teknolojiden faydalanarak geliştirdikleri ürünlerini yine Kahramanmaraş’ta sergileyecek.

3. ULUSLARARASI TEKSTİL ZİRVESİ’NDE ÖZGE ULUSOY ROBOTLARLA PODYUMA ÇIKACAK

18 Eylül 2018 | Salı

Türk tekstil üretiminin büyük bir bölümünün gerçekleştiği Kahramanmaraş’ta 26-28 Eylül 2018 tarihleri arasında 3. Uluslararası Tekstil Zirvesi (UTZ) düzenlenecek.

KAHRAMANMARAŞ’TA TEMATİK DONDURMA PARKI KURULUYOR

14 Eylül 2018 | Cuma

Kahramanmaraş’ta Tematik Dondurma Parkı kuruluyor. Kahramanmaraş’ın zengin gastronomi kültürünün izlerini taşıyan Maraş dondurması, bugün şehrin en önemli simgesi ve en güçlü markası haline geldi.

CHP MİLLETVEKİLİ ALİ ÖZTUNÇ’TAN ODAMIZA ZİYARET

11 Eylül 2018 | Salı

Kahramanmaraş Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç beraberindeki heyetle birlikte Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyarette etti.

ZABUN: " İHRACAT PAZARLARIMIZI BÜYÜTÜYORUZ"

04 Eylül 2018 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun Kahramanmaraş’ın 2018 yılının ilk 8 aylık döneminde, bir önceki döneme göre %9,59 artışla 682,9 milyon dolar ihracat yaptığını söyledi.

30 AĞUSTOS ZAFERİ, MİLLETİMİZİN YENİDEN DİRİLİŞİNİN SEMBOLÜDÜR

29 Ağustos 2018 | Çarşamba

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MÜNASEBETİYLE KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN BİR MESAJ YAYINLADI.

KURBAN, BİZİ ALLAH’A YAKINLAŞTIRMAYA VESİLEDİR

17 Ağustos 2018 | Cuma

KURBAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN BİR MESAJ YAYINLADI.

KMTSO ‘da Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti Dönemi Başladı

15 Ağustos 2018 | Çarşamba

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin hizmetine açılmıştır.