KMTSO’DA “GÜVENLİ TİCARETTE YENİ UFUKLAR” KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

14 Kasım 2018 | Çarşamba

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO), üyelerinin kurumsal kapasitesini geliştirmeye devam ediyor.

ATATÜRK’ÜN İLKELERİ DÜNYAYA IŞIK TUTMAYA DEVAM ETMEKTEDİR

09 Kasım 2018 | Cuma

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 80. YILDÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN VE MECLİS BAŞKANI M. HANEFİ ÖKSÜZ BİR MESAJ YAYINLADI.

KMTSO’DAN TARIM RAPORU

08 Kasım 2018 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun ve Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ye tarım sektörünün sorunlarına ilişkin görüş ve önerilerini sundu.

KMTSO YÖNETİMİ, BARO BAŞKANI BURAK GÜL’Ü ZİYARET ETTİ

06 Kasım 2018 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Burak Gül’ü ziyaret ederek yeni görevlerinde başarı dileğinde bulundu.

KMTSO YÖNETİMİ, CUMHURİYET BAŞSAVCISI İLKER YAZICI’YI ZİYARET ETTİ

06 Kasım 2018 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı’yı ziyaret ederek kentin ekonomik ve sosyal meseleleri hakkında görüşmelerde bulunuldu.

KMTSO YÖNETİMİ, SAVCI BÜLENT DELİBALTA’YI ZİYARET ETTİ

06 Kasım 2018 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personel Eğitim Merkezi Müdürü Savcı Bülent Delibalta’yı ziyaret ederek kentin ekonomik ve sosyal meseleleri hakkında görüşme

KMTSO YÖNETİMİ, ADALET KOMİSYONU BAŞKANI AHMET ŞEKER’İ ZİYARET ETTİ

06 Kasım 2018 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kahramanmaraş Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Şeker’i ziyaret ederek kentin ekonomik ve sosyal meseleleri hakkında görüşmelerde bulunuldu.

KMTSO’DA ‘YENİ NESİL DIŞ TİCARET’ EĞİTİMİ YAPILDI

05 Kasım 2018 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO), üyelerinin kurumsal kapasitesini ve ihracat organizasyonunu desteklemeye devam ediyor.