ZABUN: “TÜRKİYE EKONOMİSİNE ÇOK ÖNEMLİ KATKILARDA BULUNUYORUZ”

14 Ocak 2019 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, Kahramanmaraş’ın Türkiye ekonomisinin temel taşlarından birisi olduğunu vurgulayarak Kahramanmaraş’ın sanayisiyle, ticaretiyle, ihracatıyla çok önemli bir kalkınma modeli oluşturduğunu sö

KMTSO ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNDE BASINLA BULUŞTU

10 Ocak 2019 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

BASIN KAMUOYU VİCDANININ EN ÖNEMLİ TEMSİLCİSİDİR

09 Ocak 2019 | Çarşamba

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN BİR MESAJ YAYINLADI.

KMTSO YÖNETİMİ MÜSİAD İLE BİR ARAYA GELDİ

08 Ocak 2019 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu üyeleri, MÜSİAD Kahramanmaraş Başkanı Sami Kervancıoğlu ve Yönetimi ile bir araya geldi.

ZABUN: "İHRACATIMIZ 1 MİLYAR DOLARI GEÇTİ"

04 Ocak 2019 | Cuma

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun Kahramanmaraş’ın 2018 yılında 1 milyar doların üzerinde ihracat yaptığını, iç ve dış piyasalardaki her türlü zorluklara karşın ihracatta büyümeye devam ettiklerini söyledi.

YENİ UMUTLARLA, YENİ HEDEFLERLE 2019'A GİRİYORUZ

31 Aralık 2018 | Pazartesi

KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS BAŞKANI M. HANEFİ ÖKSÜZ VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN YENİ YIL MESAJI YAYINLADI

ZABUN, İŞ DÜNYASININ SORUNLARINI BAKAN PEKCAN’A SUNDU

29 Aralık 2018 | Cumartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a bir rapor sunarak iş dünyasının sorunlarını ve çözüm önerilerini iletti.

KARİYER, GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON” KONULU PANEL DÜZENLENDİ

27 Aralık 2018 | Perşembe

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Kariyer ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGİM) Müdürlüğü, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ve KSÜ Kariyer Girişimcilik ve İnovasyon Öğrenci Topluluğu (KAGİT) işbirliğiyle “Kariyer, Gi