GENÇLER TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN YILMAZ KORUYUCULARI VE SAHİPLERİDİR

18 Mayıs 2018 | Cuma

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MÜNASEBETİYLE KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN BİR MESAJ YAYINLADI.

AR-GE PROJE PAZARINDA ‘ANTİ-İHA HİBRİT SAVUNMA SİSTEMİ’ BİRİNCİ OLDU

15 Mayıs 2018 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi işbirliği ile TÜBİTAK’ın finansal destek sağladığı 7. Ar-Ge Proje Pazarı'nın ödül töreni KMTSO Meclis Salonunda yapıldı.

KMTSO, TOBB’DA ÜST DÜZEYDE TEMSİL EDİLECEK

15 Mayıs 2018 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulu'nda Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi üyeliğine, KMTSO Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz Yüksek İstişare Kurulu üyeliğin

KMTSO’DA “TEKNOLOJİYE ULAŞIM VE SINAİ MÜLKİYET” EĞİTİMİ YAPILDI

14 Mayıs 2018 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) üyelerine yönelik bilgilendirme çalışmaları yoğun şekilde devam ediyor. Bu kapsamda, teknolojiye hızlı ulaşım ve sınai mülkiyet konusunda şirketlerin kapasitesini artırmak açısından çok önemli bir eğitim progr

KMTSO’DA ENDÜSTRİ 4.0 PANELİ YAPILDI

11 Mayıs 2018 | Cuma

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) üyelerine yönelik eğitim programları yoğun şekilde devam ediyor. Bu kapsamda, Endüstri 4.0 ve robot teknolojileri konusunda şirketlerin kurumsal kapasitesini artırmak açısından çok önemli bir panel gerçekleşti

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEFER AYCAN'DAN KMTSO'YA ZİYARET

09 Mayıs 2018 | Çarşamba

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sefer Aycan ve Kahramanmaraş MHP Milletvekili Aday Adayları KMTSO'ya ziyarette bulunarak Başkan Serdar Zabun'a hayırlı olsun temennisinde bulundular.

KMTSO YÖNETİMİ TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

04 Mayıs 2018 | Cuma

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz ile KMTSO Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

KMTSO YÖNETİMİ REKTÖR CAN'I ZİYARET ETTİ

03 Mayıs 2018 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Niyazi Can'ı ziyaret etti.