ÇANAKKALE ZAFERİ, TÜRK MİLLETİNİN YAZDIĞI EN BÜYÜK DESTANLARDAN BİRİSİDİR.

20 Mart 2018 | Salı

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN YIL DÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN BİR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

KMTSO BAŞKANI ZABUN’DAN AFRİN'DE GÖREV YAPAN MEHMETÇİK’E DESTEK

16 Mart 2018 | Cuma

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı J. Alb. Cafer Öz ve İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ile birlikte Afrin'de görev yapan Mehmetçik’e destek için Kilis’e gitti. Kilis İl Jandarma Komutanlığı

TİCARET VE HİZMET SEKTÖRLERİ KMTSO’DA BULUŞTU

15 Mart 2018 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KMTSO) otomotiv, sağlık, akaryakıt, taşımacılık, eğitim ve finans sektörleri Sektör Buluşmaları konulu toplantıda bir araya geldi.

KMTSO GİRİŞİMCİ ADAYLARINI EĞİTİYOR

12 Mart 2018 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO), şehrin ekonomik performansını sürdürülebilir kılmak ve girişimcilik kabiliyetini güçlendirmek için çalışmalarına devam ediyor.

KMTSO YÖNETİMİ AK PARTİ İL BAŞKANI DEBGİCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

08 Mart 2018 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu üyeleri Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici’yi ziyaret etti.

ZABUN: KADININ STATÜSÜNÜN GÜÇLENDİRİLMESİ BÜYÜK ÖNEM TAŞIMAKTADIR

07 Mart 2018 | Çarşamba

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MÜNASEBETİYLE KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN BİR MESAJ YAYINLADI.

TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ KMTSO’DA SERGİ DÜZENLEDİ

07 Mart 2018 | Çarşamba

Türk Kadınlar Birliği Kahramanmaraş Şubesi tarafından şubenin kuruluşunun 20. yıldönümü ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda sergi düzenlendi. Sergide kadınların el emekleri ve özellikle rölyef tablolar tanıt

‘K’ TÜRÜ TAŞIMA BELGESİ KOORDİNASYON TOPLANTISI KAHRAMANMARAŞ’TA YAPILDI

03 Mart 2018 | Cumartesi

Karayolu Taşıma Yönetmeliği uygulamalarına ilişkin Bilgilendirme ve Koordinasyon Toplantısı Kahramanmaraş’ta gerçekleştirildi.